c

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Kde se potkáme?

  • Skvělá zpráva. Zase po covid pauze začínají být trhy, jarmarky a slavnosti. Takže mne a mou tvorbu můžete potkat
  • 17.10.21 na jarmarku Na Babkách v Buštěhradu
  • 28.10.21 na Slavnosti řemesel v Úštěku 
  • 13. a 14.11.21 na Adventních trzích na Kuksu
  • A  stejně tak i 20. a 21.11.21, tedy opět na Kuksu.
  • Těším se na viděnou.

o mně
O mně, mé tvorbě a jiné zvířeně

Dobrý den, ráno i večer, vítám Vás ve svém barevném světě. Vítám Vás v Pruhovaném obchodě

 

        

 

 

Jméno mé je Zuzana Kočišová a ráda bych Vám představila sebe a svou tvorbu a to, co jí ovlivňuje.

 

Jsem architekt, jsem lektor výtvarného kroužku a jsem hlavně výtvarník. A taky trochu bohém, což se projevuje v životě i v mé tvorbě, vrhat se do všeho po hlavě a zkusit vše, tím se řídím celou dobu svého žití. Před více jak 20ti lety jsem začala malovat hedvábné šátky, vymyslela značku Atelier-Z a to mé kroky nasměrovalo na mnoho let dopředu. A směruje je vlastně doposud. Jen pod značkou Atelier-Z již nevznikají šátky, ale převážně bytové doplňky s textilní aplikací. I když nejen ty. Vše, co zde najdete, je má tvorba a má práce, od prvotního nápadu po realizaci.

 

Dětské námořnické oblečení jsem vymyslela a k tvorbě přizvala mou známou z mládí v době, kdy jsme obě měly malé děti. Pro ně, pro radost. A tak vznikla značka Barquito. Spolupráci dávno odnesl čas, ale má láska k moři a dálkám trvá a stejně tak trvá i výroba námořnického oblečení. Dnes už nejen pro děti, ale i pro kamarády jachtaře na regaty – jachtařské posádky, když chtějí originální týmový „dres“. Nadšení mého muže a mého kamaráda pro jachting přešlo i na mne, a tak se pruhovaná námořnická trička s linoryty staly mou srdeční záležitostí.

 

Třetí části eshopu je Volná tvorba. Kreslím, maluji. Architektura se dnes již dělá v pc, tak když nemohu šrafovat střechy v pohledech, šrafuji kresby. Perokresba a grafika, černobílý protipól barevného světa mé tvorby. Relax a meditace. A jelikož prázdných zdí již doma není mnoho, tak tu občas najdete něco z mého pracovního stolu a malířského stojanu.

 

Textil zdobím textilními aplikacemi a linoryty,  ty tisknu ve Stacionáři Dobromysl v Srbči. Postupně se mi rozrůstá nabídka linorytových grafik. Používám je stále všechny, jen  rozšiřuji jejich použití.

 

Stříhám, barvím, maluji, kreslím, fotím, šiji........... a žiji ........ inspirací je mi příroda, zahrada, hory, moře, děti mé i ty ze školního kroužku, moje rodina, chalupa, Šumava, kamarádi, trojice koček a pes samojed.

 

Vstupte tedy dál a nechte se unášet na vlnách barev a nápadů.

Sledujte mne též na FB

Atelier-Z     Barquito    Pruhovaný obchod    Zuzana Kočišová

a Instagramu

Zuzana Kočišová