c

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Pro pány

Pro pány

Trika jsou ve velikostech od S do XXXL, jiné velikosti jsou možné po osobní dohodě. Pánská trika jsou stejně jako dámská pouze na objednání s dodací lhůtou kolem jednoho měsíce, záleží na tom, kdy jedu tisknout. Základem těchto trik je jednobarevné tělo v jasně červené, bílé a modré, odstín "Oceán", a krátký rukáv z námořnického proužku. Na předním díle je natištěn jeden z mnoha linorytů, jejichž nabídku stale rozšiřuji. Námořnický styl je mou dávnou láskou, stejně jako moře, slaný vítr a nekonečné dálky. Stejnou láskou pak je i kresba, malba, grafika a tak dál. Snažím se tyto své lásky a touhy přenést do veselého a jasně barveného oblečení, stejně tak jako do svých autorských linorytů, kterými to své oblečení dekoruji. Veškeré oblečení je šito z českých úpletů. Potištěno mými autorskými linoryty, jak jsem již zmiňovala. Linoryty pak tisknu ve Společenství Dobromysl v Srbči na jejich tiskařském lisu a z každého kusu pak má jejich stacionář 10Kč. Každý kousek mi tedy projde rukama a to dokonce několikrát.

V nabídce je doprodej již hotových trik. Ostatní na objednávku, viz.výše.

Speciální kategorii jsou posádková trika na regaty, pro vodáky, na vodácká setkání. Tam se otevírá téměř nekonečné množství variací.