Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

 

Kde se můžeme potkat?

 

  • Letos plánuji jarmarky pouze v létě a snad před Vánoci. Postupně budu přidávat ty potvrzené. Borůvkobraní v Borovanecch ve dnech 8.- 9.7.2023. Selské slavnosti Holašovice ve dnech 21.-23.7.2023.

Úvod » Pro dámy

Pro dámy

Trika jsou ve velikostech od S do XL, jiné velikosti jsou možné po osobní dohodě.  Dámská trika jsou  pouze na objednání s dodací lhůtou kolem jednoho měsíce, záleží na tom, kdy jedu tisknout. Základem těchto trik je jednobarevné tělo v jasně červené, bílé a modré, odstín "Oceán", a krátký rukáv z námořnického proužku. Na předním díle je natištěn jeden z mnoha linorytů, jejichž nabídku stale rozšiřuji. Námořnický styl je mou dávnou láskou, stejně jako moře, slaný vítr a nekonečné dálky. Stejnou láskou pak je i kresba, malba, grafika a tak dál. Snažím se tyto své lásky a touhy přenést do veselého a jasně barveného oblečení, stejně tak jako do svých autorských linorytů, kterými to své oblečení dekoruji. Veškeré oblečení je šito z českých úpletů. Potištěno mými autorskými linoryty, jak jsem již zmiňovala. Linoryty pak tisknu ve Společenství Dobromysl v Srbči na jejich tiskařském lisu a z každého kusu pak má jejich stacionář 10Kč. Každý kousek mi tedy projde rukama a to dokonce několikrát.

V nabídce je doprodej již hotových trik. Ostatní na objednávku, viz.výše.

Speciální kategorii jsou posádková trika na regaty, pro vodáky, na vodácká setkání. Tam se otevírá téměř nekonečné množství variací.