Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

 

Kde se můžeme potkat?

 

  • Letos plánuji jarmarky pouze v létě a snad před Vánoci. Postupně budu přidávat ty potvrzené. Borůvkobraní v Borovanecch ve dnech 8.- 9.7.2023. Selské slavnosti Holašovice ve dnech 21.-23.7.2023.

zajímavosti z atelieru » Reportáže do pořadu Po lopatě
Natáčení do pořadu Po lopatě po čtvrté

Krasný den.

Tak  tentokrát to byla taková rychlovka, sháněli někoho, kdo umí ušít jednoduchý helloweenský kostým, a ozvali se mně. No a já jeden takový před časem šila synovi na Helloween ve škole. Stojí pár korun, ušití je rychlé a ještě vydrží několik let, neb se jedná o plášť vpodstatě univerzální velikosti. Tak pravila paní produkční, že jsem jim vytrhla trn z paty a pustili jsme se do toho.

 

 

 

Podívat se můžete opět v archivu České televize

Halloweenský kostým - 30. říjen 2022 - Polopatě | Česká televize (ceskatelevize.cz)

S pozdravem Zuzana

Další reportáž

Dobrý den po čase.

 

   

 

Rok utekl jako voda v řece a opět se mi ozvala Česká televize a natočili jsme další reportáž do pořadu Po lopatě.  Tentokrát o šití sáčku na pečivo, protože chlebu je daleko lépe v látce než v igelitu.

 

Bavlněné sáčky na pečivo a ovoce - 15. květen - Polopatě | Česká televize (ceskatelevize.cz)

 

A pro zajímavost, ted zrovna chystáme další natáčení, tak sledujte, ju.

Zuzana

 

Tak trochu televizní "hvězda"

Dobrý den.

Před rokem jsem byla oslovena Českou televizí k malinkaté spolupráci. A vznikly, zatím dvě, reportáže do  hobby magazímu Polopatě.

 

   

 

 

 

Natáčení byla vcelku legrace, ač mám pocit, že pracovnu/ateliér/dílnu či jak to nazvat, mám celkem velkou, tak prostor na kameru, staviv, světla, koleje pod kameru a tři chlapy tu tedy nemám, za to tam mám množství látek, barev, šicích strojů, hotových výrobků a tak, no ale vešli jsme se. Bylo nutné, abych své velmi tvůrční prostředí, chápejte jako slušný pracovní bohémský nepořádek, uklidila a to, co jsem uklidit nestihla, za to tvůrčí prostředí prohlásila, že, a zbytek dala do ložnice. :-) a pak teprve mohl štáb přijet. Je to  pro nás úplné laiky zajímavá zkušenost, natáčení trvá několik hodin a výsledkem je několik minut reportáže. Ohlasy mám vcelku kladné, i od své superkritické maminky, tak jsem sebrala odvahu a dávám odkaz i sem. Reportáže jsou přístupné v archivu České televize.

Krásné dny všem

Zuzana

 

Jarní dekorace - 4. duben 2021 - Polopatě | Česká televize (ceskatelevize.cz)

Šití tašky a její potisk - 18. duben 2021 - Polopatě | Česká televize (ceskatelevize.cz)